Český pohár 2010 / ..v slepené sestavě, nebyla šance na úspěch

HBC KAPITÁN JIRKOV 0:9 SHC Killers Litoměřice

sestava:
Zárybnický
Vomasta, Hlinovský, Pospíšil
Topolančin, Gill, Štika, Haník D., Lizák, Dorušinec

O tomto zápasu se vědělo hodně dlouho dopředu, jenomže sestava se musela lepit doslova do poslední minuty před zápasem. Nakonec musel naskočit i L.Dorušinec, který před sezonóu ohlasil konec kariéry (zatím) a do brány nastoupil nemocný J. Zárybnický. Hosté hrající na tři kompletní lajny, vlétli do utkání jako blesk a než jsme se stačili rozkoukat, časomíra ukazovala stav 0:2. Do konce třetiny přidali Killers jestě dvě branky a dá se říct že bylo po zápase. Druhá i třetí třetina byla opět v režiji neúnavných hostů, kteří celkem pohodlně navišovali skóre zápasu, které se zastavilo na konečných 0:9. Nutno dodat že tým Kapitánů si během utkání vytvořil několik vyložených šancí, které ale bravurními (někdy až neskutečnými) zákroky likvidoval mág v brankovišti Litoměřic. V tomto zápase jsme opět doplatili na mizernou docházku, protože dnešní soupeř který hraje o dvě soutěže víš byl určitě hratelnej, jenže ne v počtu v jakým nastupujem k zápasům my....