STAROPRAMEN CUP 2009

25.08.2009 08:42

O víkendu 21.-23.8. odehráli hráči KAPITÁNŮ přípravný turnaj Staropramen Cup 2009 v jihočeské Blatné.Na turnaj odcestovalo pouze torzo týmu ze dvěma nováčky v sestavě. Los nám do skupiny přiřadil domácí Datels Blatnou a slovenský klub HBC Prešov. V prvním ranním zápase proti domácímu týmu byla vydět na celém mužstvu veliká únava z předešlého dne (noci) a Kapitáni podlehli Datlům 1:3. Do druhého utkání proti Prešovu šel tým s tím že musí uhrát pro něj příznivý výsledek, jenže Kapitáni nezvládli závěr utkání a 3 inkasované branky během dvou minut znamenali konečný výsledek 2:5. Třetí místo ve skupině nám v osmifinále přihrálo německý Torpedo Meminngen. Tento klíčový zápas pro nás začal na výbornou, to když časomíra ukazovala 3.minutu zápasu a stav 2:0 pro severočeský tým. Jenže !!! Opět ve finiši zápasu si náš tým nechal VELMI rychle nasázet tři branky a bylo po zápase, tým ještě zabojoval a vsadil všechno na útok a šanci alspoň srovnat skóre zápasu, jenže po propadu v útočném pásmu a úniku dvou borců Torpéda bylo definitvně potvrzeno : KAPITÁNI si zahrají jen o 9-12 místo na turnaji.Boje o 9-12 místo odstartovali v neděli ráno. Na tým Kapitánů čekal neznámí celek z Kasejovic. Tento zápas se hrál spíše v tréninkovém tempu a my ho zaslouženě vyhráli 3:1. Dalším a posledním soupeřem nám byl tým Flyers Jihlava, v utkání bylo z naší strany vidět mnoho nepřesností a jen díky Johnovo bravůrním zákrokům náš tým podlehl hráčum z vysočiny 0:3 a obsadil tak konečné 10 místo turnaje.Za malou zmínku ještě stojí sobotní turnaj penalty hokejbal dvojic, ve kterém KAPITÁNY reprezentoval "čarující" John Malkovicz a "neomylný" Deve Hanyk.Duo Kapitánů se ve velké konkurenci probojoválo až do finálové dvojce, kde nestačili na Plzeňskou dvojici z Fireballu. Ale co?, druej flek taky flek .