Nadstavba začala prohrou

Do Utkání, které se oproti původnímu plánu posunulo zhruba o dvě hodiny, vstoupili lepe hokejbalisté Děčína kteří s přehledem ovládli první část v poměru 2:0.

Druhá třetina byla díky zlepšenému pohybu a důrazu z našeho pohledu znatelně lepší. I díky tomuto faktoru jsme srovnali nejen krok ale i stav, 2:2.

Ve výborném výkonu jsme pokračovali i v poslední části a odměnou byla vedoucí branka z hole Gilla. Nadějné vedení jsme bohužel dokázali udržet a vyrovnávací branka přišla po prohrané buly v útočném pásmu hostů 7 minut před koncem utkání. To ale nebylo ze strany děčínských Bazzy zdaleka vše. Totální zkrat Kapitánů přišel v posledních čtyřech minutách, kdy inkasovali během dvou minut hned třikrát a zpečetili si tak osud utkání, 6:3.

DETAIL UTKÁNÍ

HBC Bazzy Děčín 6   2 0 4
HBC Kapitán Jirkov 3 0 2 1

Č.utkání: 52091 Soutež: Krajská hokejbalová liga 2012-2013 - KHbL - ČECHY SEVER 2012-2013 - základní část
Datum: 24.02.2013 - 12:00 Hřiště: Ústí nad Labem

Základní údaje:

Střely: 28:20 Vyloučení: 1:2 Přesilovky: 2:1 Využití: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 11 Rozhodčí: FEDÁK Jan, ŠPORA Arnošt